Come into my world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saveti ljubavnih terapeuta

+4
Nikolina89
Pop013
[D][a][n][i][e][l][a]
Majda
8 posters

Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Majda 25th Februar 2008, 01:22

Nikada ne potcenjujte snagu komplimenta
"Bar jednom dnevno kažite svom partneru kako cenite i poštujete neku od stvari koju je učinio. Svi su brzi na jeziku kada treba partneru ukazati na stvari koje je naopako uradio i koje su vas naljutile. Potrudite se da pronađete odgovarajući balans. Počevši od sitnica pa do krupnih stvari, sve što više govorite "Hvala" to će vaš parner više raditi stvari koje vas čine srećnim."
- Džejn Grir

Seks: Just do it.
"Vodite ljubav čak i kad vam nije do toga. Jednom kad počnete shvatićete da uživate u seksu. I sve što ga više imate, vaše telo će ga više želeti i tražiti. Osećaćete se se poželjnije i imaćete više energije a neće proći puno vremena pre nego što vam se partner pridruži u vašoj seksi promeni."
- Laura Berman

Slušajte više, pričajte manje
"Komunikacija je 85% slušanje i 15% pričanje. Sve što više slušate, sve više uživate u komunikaciji. Ostavite mobilni kod kuće, izađite u šetnju sa partnerom, gledajte ga u oči i samo slušajte. Neverovatna stvar u svakoj vezi je kada partner oseti da istinski slušate šta vam govori."
- Nil Klark Voren

Sitne probleme sklonite pod tepih
"Potpuno je u redu da zaboravite neke problematične teme i da se ne vraćate na njih. Ljudi misle da ovo podrazumeva izbegavanje ključnih stvari u vezi, ali greše. Uspešni parovi se uvek slože da male, svakodnevne problemčiće ignorišu i ostave po strani jer oni nisu vredni dugih rasprava i teranja inata."
- Dejvid Veksler

Ophodite se prema ljubavi kao prema najdragocenijem prijateljstvu
"Najsrećniji parovi su oni koji se odnose jedno prema drugome s ljubavlju, poštovanjem i razumevanjem. Oni svoje reči biraju pažljivo i, izbegavajući najgora ponašanja u vezi - kritiku, prezir i ćutanje, osećaju da su emotivno povezani."
- Džon Gotman

Da biste promenili vezu, morate promeniti sebe
U većini veza, mi mislimo "Ja sam u pravu, ti nisi, pokušaću da te ubedim da se promeniš". Istina je, u stvari, da kada se jedna osoba promeni i veza se promeni. Ljudi kažu "Zašto baš ja moram da se promenim?" ali kada im pokažem kako da obore prvu dominu, njihovo jedino pitanje je "Zašto sam čekao tako dugo?".
- Majkl Vajner-Dejvis

Čuvajte se oštrih komentara, oni pogađaju više nego što mislite

"Kada ste umorni ili isfrustrirani vrlo lako umete da budete kritični prema partneru. Ali zapamtite, negativni komentari i kritike imaju mnogo veću težinu nego pozitivni. Potrudite se da na svaku negativnu interakciju imate nekoliko pozitivnih odgovora - dodir, smeh, poljubac, akt ljubavi ili kompliment."
- Skot Halcman

Ne odustajte dok ne pokušašate najmanje... dva puta

"Pokušajte da budete avanturista u krevetu. Čak iako vam se nešto ne dopada pokušajte bar dva puta pre nego što odustanete - u međuvremenu vam se možda i svidi."
- Laura Berman

Prvi ponudite maslinovu grančicu
"Kada se pojavi problem, svaka osoba najčešće čeka da druga strana inicira pomirenje. Ali što duže čekate, to ste više isfrustrirani i gore se osećate. Pokušajte prvi da stvari pomerite sa mrtve tačke. To nikako ne znači da se prvi predajete, naprotiv. Ipak je bolje da se lopta kotrlja nego da stoji u mestu, zar ne?"
- Norman Epstajn

Prvo dajte zatim očekujte
"Dajte ljubav koju očekujete za uzvrat. Ako uložite puno ljubavi i truda veća je verovatnoća da će vam se vratiti, a ako samo znate da zahtevate i da se žalite, bez brige i to se vraća sa kamatom."
- Tina B. Tesina

Borite se za svoju ljubav

"Nikada nisam video pristojan brak, a da u njemu nema puno konflikta. Konflikt je uvek rezultat individualnosti, razlika između dve osobe različitih mišljenja. Mnogi ljudi pokušavaju da ćute i povlače se kako bi izbegli konflikt, ali ljudi u vezi, ljudi koji žive ispunjen život će kad tad morati da se posvađaju. Ako pažljivo i sa promišljanjem pristupite problemu, konflikt vašem braku može doneti doneti novu dozu energije. Na taj način ćete imati dublju i interesantniju vezu."
- Nil Klark Voren

Seks se računa; vreme provedeno zajedno takođe

"Mnogi parovi pristupaju seksu kao da je posao trudeći se da poboljšaju svoj seksualni život i ništa. Rezultat konstantno izostaje. Ako bi se umesto toga posvetili jedno drugome, odlazili češće u bioskop, na romantične večere, u duge šetnje, bolji seks bi definitivno morao da proiziđe iz novouspostavljene bliskosti."
- Ian Kerner


Ne dovodite sebe u situaciju "Ja sam u pravu/nisam u pravu"
"Vrlo je lako upasti u borbu premoći - ko je u pravu a ko nije, ali to vas sprečava da rešite pravi problem. Nećete biti kažnjeni ako niste u pravu stoga se ne opterećujte ko jeste u pravu - radite zajedno na rešavanju problema."
- Tina B. Tesina

Hranite svoju vezu
"Ljudi najčešće svoje potrebe stavljaju na prvo mesto a zatim kažu kako iz veze ne mogu dobiti ono što žele. To vam je isto kao kada biste otišli u svoju baštu i rekli joj "nahrani me" a da pre toga niste posadili ništa. Stavite vaš odnos na prvo mesto. Možda vaša veza treba više vremena, više odmora. Postanite partneri u zajdničkoj brizi za vašu vezu. Ako povežete bilo koji par u zejednički projekat, pa makar to bilo i održavanje veze, šta god da smisle i urade može biti samo dobro. Jer dobro proizilazi iz zajedništva."
- Harvil Hendriks

Lepa reče je uvek dobrodošla

"Kažite ponekad 'Volim te,' 'Stvarno cenim to što radiš,' 'Voleo bih da čujem i tvoje mišljenje.' Koristite blaže reči i nežnije izraze. Na taj način komunicirate otvoreno i sa respektom i vaš partner će se sigurno osetiti voljenim."
- Alan Hoveštat

Naučite kako da komunicirate bez izgovorenih reči
"Svi reagujemo na dodir, kako fizički tako i emotivno. Srećni parovi se dodiruju stalno jer nežni dodir govori više od hiljadu reči."
- Alan Hoveštat

Uočite šta vaš partner čini za vas
"Svako od nas želi povremeno da čuje reč hvale za sve što radimo za našeg partnera. I to priznanje mora biti izgovoreno na način koji je nama neophodan da bismo nastavili dalje. Žena kaže: "Svaki dan nameštam njegov krevet, spremam mu ručak i to je način na koji ja pokazujem da mi je stalo do njega, ali ukoliko on to ne primeti, imam osećaj da sve radim uzalud". Spoznajte šta je vašem partneru potrebno i izrazite se jezikom koji partner razume."
- Skot Halcman

Posmatrajte stvari partnerovim očima

"Konflikti nastaju uvek kada se negativno odnosite prema svemu što vaš partner radi. Svaki put kada pomislite da je vaš partner nepromišljen ili iritantan, pokušajte da stvari sagledate iz njegove perspektive i zapitajte se - o čemu li on/ona sada razmišlja i zašto se tako ponaša? Ono što čini može i dalje biti problem, no i pored toga čim shvatite šta vaš partner namerava da uradi može vam pomoći da lakše razgovarate o tome."
- Dejvid Veksler

Ne gubite romansu iz vida
"Uvek morate naći vremena za romansu. To ne znači da obavezno morate izaći na romantičnu večeru ili otputovati negde za vikend. Budite kreativni. U stvari, mislim da je bolje da imate češće romantične epizode nego dug romantičan period jednom godišnje. Romansa mora postati deo vaše svakodnevnice"
- Barbara Dafo Vajthed
in love
Majda
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 33
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Put do srca vodi preko levog uveta

Počalji od Majda 2nd Juni 2008, 19:32

Ukoliko nekome zelite reci da ga volite najbolje da mu nezne reci prisapnete na levo uvo. Naucnici su ustanovili kako ljudi bolje pamte izjave ljubavi, sale i reci ljutnje ukoliko ih cuju kroz levo uvo, dok ce uputstva i neemocionalne poruke ljudi najlakse zapamtiti ukoliko ih cuju kroz desno uvo.

Mozak je podeljen na dve hemisfere; leva hemisfera zaduzena je za obradu logickih podataka, dok je desna zaduzena za imaginaciju i osecaje. Upravo ova podela, smatraju naucnici, objasnjava zasto ce poruke ljubavi ostaviti snazniji utisak ukoliko ih prisapnete nekome s leve strane.

Iako su leva i desna strana mozga slicne strukture one ipak poseduju specijalizovane funkcije. Leva strana mozga je dominantnija i bazira se na logici, dok je desna strana mozga kreativnija, emotivnija i zaduzena za procese mastanja.

Desna strana mozga kontrolise levu stranu tela i naucnici su pokazali da je levo uvo put kojim emocije prolaze do dela mozga zaduzenog za osecanja, dok je desno uvo namenjeno informacijama logicke sadrzine.

Naucnici su takodje saznali da desno oko bolje procesuira boje, da je desno stopalo golicljivije, najbolje je poljubiti levi obraz osobe u koju smo zaljubljeni, dok je novorodjence najbolje drzati uz levu stranu tela.
poljubac u obraz Embarrassed


Poslednji izmenio Majda dana 2nd Juni 2008, 19:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Majda
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 33
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od [D][a][n][i][e][l][a] 2nd Juni 2008, 19:47

HeHeHeHeHe srecan Zanimljivo, nema sta! ljubav
[D][a][n][i][e][l][a]
[D][a][n][i][e][l][a]

Broj poruka : 541
Godina : 31
Lokacija : (: Zvezdica na nebu :) Pancevo0 ♥
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Majda 9th Juni 2008, 20:45

"PAZLJIVO CITAJTE....
ako zelite misljenje devojke, procitajte ovo:

kada ona besno ode od tebe - prati je

kada te gleda u usta - poljubi je

kada te gurne ili udari - zagrli je i ne pustaj je

kada pocne da te psuje - poljubi je i reci joj da je volis

kada je tiha - pitaj je sta se desava

kada te ignorise - pokloni joj svu svoju paznju

kada te povuce - povuci i ti nju

kada je vidis potpuno nesredjenu, u najgorem izdanju - reci joj da je prelepa

kada je vidis kako place - zagrli je i ne pricaj nista

kada je vidis kako hoda - zagrli je iznenada odpozadi

kada je uplasena - brani je

kada nasloni njenu glavu na tvoje rame - podigni joj glavu gore i poljubi je

kada ti ukrade tvoj omiljeni kacket - daj joj da ga zadrzi

kada te zeza - zezaj i ti nju i nateraj je da se smeje

kada ti ne odgovara duze vreme - reci joj da je sve ok

kada te gleda sa sumnjom - drzi se istine

kada ti kaze da joj se svidjas - ona hoce da te zbuni

kada te uhvati za ruku - igraj se sa njenim prstima

kada te slucajno gurne - gurni i ti nju i nateraj je da se smeje

kada ti kaze tajnu - nikome ni rec

kada te gleda u oci - ne skreci pogled dok ona to ne ucini
"

Prelepo, zar ne? ljubav pozdrav kisss
Majda
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 33
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od [D][a][n][i][e][l][a] 9th Juni 2008, 21:15

Bas je sweet ljubav Samo jos neko to da ispuni Embarrassed nevin udara glavom o zid
[D][a][n][i][e][l][a]
[D][a][n][i][e][l][a]

Broj poruka : 541
Godina : 31
Lokacija : (: Zvezdica na nebu :) Pancevo0 ♥
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Pop013 10th Juni 2008, 14:25

Jeste da,kako da ne....."kada ona besno ode od tebe - prati je" jos da dobijem batine mr. green
Pop013
Pop013

Broj poruka : 834
Godina : 34
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od [D][a][n][i][e][l][a] 10th Juni 2008, 20:31

Pop013 ::Jeste da,kako da ne....."kada ona besno ode od tebe - prati je" jos da dobijem batine mr. green


HaHaHaHaHaHaHaa LOL! doooooooobro.... Khm.... happy
[D][a][n][i][e][l][a]
[D][a][n][i][e][l][a]

Broj poruka : 541
Godina : 31
Lokacija : (: Zvezdica na nebu :) Pancevo0 ♥
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Majda 10th Juni 2008, 20:40

smeje se Ne, dobio bi njeno srce, vrlo verovatno! Embarrassed pozdrav
Majda
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 33
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od [D][a][n][i][e][l][a] 10th Juni 2008, 20:51

Ma to su muskarci :D
Ne razumeju neke stvari...

POZZ POPEEEE kezi se pozdrav
[D][a][n][i][e][l][a]
[D][a][n][i][e][l][a]

Broj poruka : 541
Godina : 31
Lokacija : (: Zvezdica na nebu :) Pancevo0 ♥
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Nikolina89 16th Juli 2008, 18:45

rofl
"Put do srca vodi preko levog uveta", bas je zanimljiv clanak... Embarrassed Nisam znala za to.
Nikolina89
Nikolina89

Broj poruka : 236
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Pop013 17th Juli 2008, 01:05

Majda ::smeje se Ne, dobio bi njeno srce, vrlo verovatno! Embarrassed pozdrav
nisam ti ja te srece:| ja bi vrlo verovatno dobio nogu u predelu mog medjunozja :) nisam ti ja te srece:|
Pop013
Pop013

Broj poruka : 834
Godina : 34
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Wonderfull 17th Juli 2008, 02:20

Ja cu nazalost ipak stati na musku stranu,
devojke cesto previse ocekuju,a kada sve to i dobiju nije im zanimljivo.
Malo devojaka zeli muskarca koji ce npr. da trci za njom iako i sam zna da je u recimo on u pravu.
Wonderfull
Wonderfull

Broj poruka : 423
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Pop013 17th Juli 2008, 14:01

Slazem se 119084312289534% sa tobom,ja kad god sam trchao za devojkom uvek se zavrshavalo mnogo loshe.....jer nikada necu znati sta se mota po zenskim glavama,nekada chak ni one same ne znaju :/
Pop013
Pop013

Broj poruka : 834
Godina : 34
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Majda 17th Juli 2008, 16:54

Vazno da vi, muskarci, znate sta hocete?! kezi se namiguje
Majda
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 33
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Pop013 17th Juli 2008, 17:28

hmmmmmmmmm da? Ja bar znam........tako da:)
Pop013
Pop013

Broj poruka : 834
Godina : 34
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Majda 17th Juli 2008, 18:06

Pa, dobro, ti si izuzetak... cvet Eto... I kod devojaka ima izuzetaka...
kisss
Majda
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 33
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Wonderfull 17th Juli 2008, 19:32

Svaka licnost je izuzetna i drugacija na svoj nacin,kao i svaka situacija koja nam se stvara u zivotu i bas zbog toga pravila ne mogu da postoje.
Samo razmislite,neke stari koje vas odusevljavaju kod neke osobe kod neke druge bi vas mozda izvele iz takta.
Wonderfull
Wonderfull

Broj poruka : 423
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Sta to muskarci, u stvari hoce?

Počalji od Majda 17th Juli 2008, 23:59

Ono sto im je zaista bitno:

1. Kako izgledate. Bez brige, tu ne mislimo na ono kada se montirate, pa izgledate kao milion dolara (mada, s vremena na vreme je to super). Dovoljno je samo da izgledate zadovoljno, da zracite, jer to je plus i za nas. Dobro de, redovna depilacija je prilicno pozeljna. Verujemo vam da je to uglavnom neprijatno, ali asocijacija na dlakavog komsiju nije nesto sto nam pomaze u krevetu.
2. Da ste profesionalno ostvarene. Uspesna zena stimulise muskarca da bude jos uspesniji. Jedino, nemojte bas da zaradjujete tri puta vise od nas.
3. Kako vam je sa nama u krevetu. Mozda ponekad izgledamo kao zivotinje koje interesuje jedino njihovo zadovoljenje, ali nije tako. Mrtvi smo ponosni kada "vezete" tri orgazma sa nama. sex
4. Sta i kako pricate svojim prijatelji(ca)ma o nama. Nista prijatnije nego kada nas vase drustvo doceka sa iskrenim osmehom, jer im je drago sto njihovu prijateljicu cinimo srecnom. I nista strasnije od sazaljujuceg pogleda koji govori o tome da vam se omakla prica o onom neuspehu od pre neke noci.
5. Kako (vam) izgledamo. Presli smo tridesetu i prokleta brza hrana i pivo kao da nemaju pametnija posla od pretvaranja u masne naslage oko pojasa. Ne mirimo se sa tim samo zbog vas. Znojimo se, vrtimo pedale, plivamo i izgledamo kao budale. Cak smo poceli da uklanjamo malje sa raznih osetljivih mesta. Pohvalite nas.
6. Oralni seks. Volimo da primamo, a jos vise da dajemo. Zato nemojte da ste stegnute. To je vrhunac intime, uzivajte i navodite nas da bismo bili jos bolji.

I procitajte jos jednom stavku broj jedan, cisto da ne moramo da nosimo bastenske makaze i rudarsku lampu kad krenemo u akciju.

7. Da vas ne muce inhibicije. Masturbirajte pred nama, kao da ste same, to ume nevidjeno da nas uspali. Budite bezobrazne i perverzne. Preuzmite inicijativu. Pustite neki dobar erotski film i pomozite nam da "shvatimo radnju". Zaskocite nas na nekom neobicnom mestu, pokazite nam svoje nove gacice na brzaka dok cekamo da nas usluze u restoranu, gurnite ruku dublje u tu kesu sa kokicama u nasem krilu u bioskopu.
8. To sto imate prijatelje muskarce koji nisu gej. I mi imamo prijateljice koje su nam samo prijateljice i drago nam je sto niste bezrazlozno ljubomorne. Poverenje je svetinja.
9. Da vas iznenadimo pravim poklonom. Ne biste verovale koliko znojenja i biranja stoji iza one Mandarina Duck tasne. crkoh
10. Da se ne ljutite kada vas zamolimo za malo mira i tisine. Nekada nam nije lako da priznamo da imamo problem ili da smo tuzni zbog necega. Dajte nam nekoliko sati da se saberemo, a onda cemo vec doci do vas i ispricati sta nas muci.

I zaista ih nije briga:

* Da li kuca blista ili su se po coskovima nakupile "mace" od prasine. Da nam stvarno smeta sami bismo pocistili (sto ponekad i uradimo). Kad situacija prevrsi meru samo cemo se pogledati i timski, za nekoliko sati, dovesti kucu u red.
* Sto ste se preko zime ugojile par kilograma. Skinucete to do leta. A, i ako ne skinete mi cemo misliti da jeste, jer ste nam najlepse na svetu. stid
* Za tu fudbalsku utakmicu na TV. U 99% slucajeva bismo radije vodili ljubav sa vama. Onaj 1% odnosi se na finale Lige sampiona i SP.
* Sto vas ponekad mrzi da se istusirate posle seksa. Ionako tada najlepse mirisete. srecan
* Ako vase grudi nisu kao kod onih riba u Playboy-u. Prerasli smo vero­vanje u majku prirodu, stvarnost su implanti i fotosop, a to ne zelimo u krevetu pored sebe. Bile male ili velike, drzece ili opustene, siljate ili razroke, vase su i mi se beskrajno palimo na njih. Ali, zato spustenu guzu tesko prastamo.
* Kako je ispao rucak. Ako ne znate da kuvate naucicete. Ako ne naucite mi cemo kuvati. Ili cemo naruciti kinesku hranu, jesti je u krevetu i igrati se stapicima. Mmmm.... ljubav
* Za tu zgodnu cicu koju smo odmerili na ulici. To samo esteta u nama uziva i to je sve.
* Sto komsija vozi ona besna kola. Seljak.
* Za celulit. Da sami ne pricate toliko o tome mi ne bismo ni znali da tako nesto postoji.
* Sto vam bivsi decko redovno cestita rodjendan i Novu godinu. Nije problem, momak je lepo vaspitan. A, i nizak je. I mali mu je. Bar vi tako kazete...

Mislim da cemo se svi sloziti sa ovim tekstom?
Majda
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 33
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Natasa:) 8th Avgust 2008, 03:42

Tekst je fantastican. Slazem se! tapse
Natasa:)
Natasa:)

Broj poruka : 98
Godina : 34
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Nikolina89 8th Avgust 2008, 14:35

Jaooo Embarrassed xexe, super je tekst... ljubav happy
Nikolina89
Nikolina89

Broj poruka : 236
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od dubrawcica 8th Avgust 2008, 20:14

...


Poslednji izmenio dubrawcica dana 20th Avgust 2011, 14:31, izmenjeno ukupno 1 puta

dubrawcica

Broj poruka : 12
Godina : 35
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od sladja93 9th Avgust 2008, 01:38

klanja se tekst je super !!!
sladja93
sladja93

Broj poruka : 897
Godina : 31
Lokacija : okolina Novog Sada
Datum upisa : 20.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti ljubavnih terapeuta Empty Re: Saveti ljubavnih terapeuta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu