Come into my world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bivsi

+13
** Pahuljica **
sladja93
dubrawcica
Vanya
Lily
dackica9
Pop013
sweety_girl
Ivana
meduzica
hiPpyKaya
Marica
Wonderfull
17 posters

Ići dole

Bivsi Empty Bivsi

Počalji od Wonderfull 30th April 2008, 00:30

U kakvim ste odnosima sa bivsim momcima?
Da li mislite da posle veze mozete da budete prijatelji?
Da li vam smeta kada bivseg vidite sa devojkom ili se ne daj Boze zeni?
Wonderfull
Wonderfull

Broj poruka : 423
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od Marica 2nd Maj 2008, 02:04

Bivsi je bivsi..i neka tamo i ostane-u proslosti..
Priznaj sebi-jos ga zoves jer te privlaci,volis ga,nemas drugog i slicno..Ako hoces ortake,imas ih u klupi do tebe u skoli,na faxu..u klubu gde treniras ili jednostavno u kaficima,klupicama oko zgrade...Ne trazi u bivsem-ortaka...
Onog trenutka kad nadjes novog decka,posvetis mu se potpuno-eee,tu nema mesta za gospodina bivseg,sad ga se i ne setis...pojma nemas ni sta te je vuklo da budes sa njim..
Znaci,moj savet vam je-Bivsi frajer se novim frajerom izbija iz glave :)
Marica
Marica

Broj poruka : 172
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 29.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od hiPpyKaya 2nd Maj 2008, 12:57

Ja sam sa svima ok...uglavnom...trudim se da izbegavam dalje svadje i ostalo... Hmmm

hiPpyKaya

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od meduzica 10th Maj 2008, 15:04

ne spominji bivseg :)))) ja sam bila takve nesrece vise nego srece da sam bila ludo zaljubljena u bivseg ali sticajem okolnosti nismo vise zajedno a bili smo 1 god.... i kad sam opet imala decka, drugog ja sam se vidjala sa njim, glupo znam ali rekla sam ne i tacka..... tako da nismo ni prijatelji ni nista jer sa bivsim momcima ne moze se ostati na prijateljstvu jer ce se uvijek pojaviti pojaviti neka situacija u kojoj ce vas poljubiti, ili pak nesto vise...... affraid

meduzica

Broj poruka : 14
Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od Ivana 10th Maj 2008, 17:50

to bi volela da znam... nikad necu znati u kakvim sam odnosima ostala sa njima jer su uvek konfuzni po tom pitanju...
sad realno me i boli dupe za to u kakvim sam odnosima s njima... ko ih j***
Ivana
Ivana

Broj poruka : 873
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Job/hobbies : Student
Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od sweety_girl 24th Maj 2008, 20:33

Sa prvim deckom,tj. ''bivsim deckom'' :) ...sam u super odnosima...bas cemo se sutra naci :) ....i sa jos jednim sam u OK odnosima....al' sa onim drugima...hm...eto bas sad sa ovim zadnjim bivsim nemam pojma kakav mi je odnos...sa moje strane,ne zelim vise nikada pricati sa njim,tj.u losim smo odnosima.... tako da,odnos sa bivsima je tak-tak...vise negativno :)
sweety_girl
sweety_girl

Broj poruka : 15
Godina : 30
Datum upisa : 10.05.2008

http://www.sandrica93.piczo.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od Pop013 24th Maj 2008, 22:03

ja sam zbog bivse pravio zesca sranja....kad sam kreten,debil,budala,govedo itd.......Pokusavam da budem prijatelj sa njom i dobro nam ide :)))Al' to nije to,uvek ce biti ono sto je nekada bilo....Tesko je biti samo drug bivsoj :|
Pop013
Pop013

Broj poruka : 834
Godina : 34
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od Ivana 25th Maj 2008, 13:27

eto ja sam ga sinoc videla i on je pored mene prosao i nije se udostojio da mi se javi, a da mu posaljes por.kao fazona radi `sto se ne javljas` dobila bi onaj tipicni odgovor `nisam te video`
a boli po malo, ipak ste mo mi bili jedno drugom sve jedan vremenski period... jecanje kisa
Ivana
Ivana

Broj poruka : 873
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Job/hobbies : Student
Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od dackica9 25th Maj 2008, 16:01

ja sam sa svim bivsim okej,osim jednog kojem ne zelim da se javljam,jer nije zasluzio a i izazili smo godinu dana. I zasluzuje ovo: lupanje po guzi
dackica9
dackica9

Broj poruka : 292
Godina : 33
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od Lily 26th Maj 2008, 17:31

Svi moji bivsi su sa jako dobrim razlogom bivsi rofl
Mozda je samo sa jednim bio fazon "ma, bas smo nekompatibilni". Sa svim ostalim su bile mnogo ruzne situacije, cak mogu reci i psihoticne :D Tako da ih sve maksimalno izbegavam, iako kad nekog bivseg sretnem, naravno da mu se javim, ja sam fino vaspitana.
A druzenje... ni u ludilu. Problem je sto se krecem u relativno uskom krugu ljudi, vezuje nas muzika, tako da na koncertima, u klubovima i na svirkama neizbezno je da sretnem barem trojicu (sto zvuci grozno, jer ih nema bas puno).

Lily

Broj poruka : 33
Godina : 38
Lokacija : everywhere but nowhere
Job/hobbies : student u pokusaju/orijentalni ples
Datum upisa : 18.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od Vanya 22nd Juli 2008, 21:15

e ovo je moja tema :)
Evo price : Bili smo ludo zaljubljeni, hodali bilo nam super, ali dosao trenutak da me je zainteresovao neko drugi i raskinem... prodje me i taj hir mi se pomirimo ali nedugo opet raskinemo... i tek tada ja ZAVOLIM ali on sebi nasao drugu djevojku i ja se pomirila s tim... ali nece tu da se zavrsi, ta druga nije bas normalna :) :) bila je opsjednuta samnom i stalno me provocirala i ja joj lepo kazem "Devojko draga sad je tvoj i uzivaj, ja se povukla davno" ali ne hoce ona problema i mi vam se malo pokacimo u gradu... Ne daj boze da je bilo zbog njega neee samo sam htjela da me ona ostavi na miru... I onda ona njemu napricala svasta kako sam ja nju udarila bla bla i on se naljuti na mene izvredja me posteno (vratila sam mu to) i sad se zaobilazimo u sirokom luku LOL!
bilo je tu jos zapleta raspleta ali ne mogu vise pisati :)

Sto se tice drugih bivsih,, ne druzimo se jer ne ide to tako lako, momak pa prijatelj to moze samo u pricama ali se bar pozdravimo kad se sretnemo...
Vanya
Vanya

Broj poruka : 53
Godina : 34
Lokacija : Gradiska
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od dubrawcica 8th Avgust 2008, 20:42

...


Poslednji izmenio dubrawcica dana 20th Avgust 2011, 14:32, izmenjeno ukupno 1 puta

dubrawcica

Broj poruka : 12
Godina : 35
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od sladja93 9th Avgust 2008, 02:49

bivsi jaoj !!!ne bi ih tako zvali da...nam nisu bivsi smeje se !!!i svaki moj bivsi zasluzuje lupanje po guzi !!!!!!! xaxaxa ...ima samo jedan,sasa,skim sam ostala ok,ali mislim da nikada ne bih se njemu vratila...nemam povoda,a nismo se bas ni proveselili zajedno :D ,tako da mi je drago da mi je samo navodno drug navodno !!!srecom sada imam normalnog,slatkog,neodoljivog mr. green momka,koga jos dugo,nadam se,necu svrstati u bivse srce jupi kisss
sladja93
sladja93

Broj poruka : 897
Godina : 31
Lokacija : okolina Novog Sada
Datum upisa : 20.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od ** Pahuljica ** 9th Avgust 2008, 12:06

Za mene je bivshi - bivshi!
Jer posle svakog raskida,ma koliko se ja trudila da to ostane samo na raskidu - naravno padaju uvrede i odvratne rechi koje bih pre volela da chujem od najbolje drugarice nego od dechka sa kojim sam dan ranije raskinula!
Zato je sada poslednja rechenica koji progovorim sa bivshim - najbolje je da raskinemo! LOL!
** Pahuljica **
** Pahuljica **

Broj poruka : 359
Godina : 29
Datum upisa : 02.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od sladja93 9th Avgust 2008, 19:41

LOL! super si poljubac
sladja93
sladja93

Broj poruka : 897
Godina : 31
Lokacija : okolina Novog Sada
Datum upisa : 20.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od Milena_BG 23rd Avgust 2008, 13:49

jaoj pahuljice slazem se...mrzim kad se cujem sa njim a pocne da mi je*e sve po spisku eto tako sto ga nervira sto sam ja rask i sl.mislim da je sa bivsima tesko ostati drug mozda u dobrim odnosima da ali drug i sl ne verujem...uvek ce postojati to nesto sto vas je vezivalo za njega!!!! zbunjen zbunjen zeva
Milena_BG
Milena_BG

Broj poruka : 158
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Job/hobbies : folklor
Datum upisa : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od Pop013 23rd Avgust 2008, 14:52

** Pahuljica ** ::Za mene je bivshi - bivshi!
Jer posle svakog raskida,ma koliko se ja trudila da to ostane samo na raskidu - naravno padaju uvrede i odvratne rechi koje bih pre volela da chujem od najbolje drugarice nego od dechka sa kojim sam dan ranije raskinula!
Zato je sada poslednja rechenica koji progovorim sa bivshim - najbolje je da raskinemo! LOL!
ti si jos mala
Pop013
Pop013

Broj poruka : 834
Godina : 34
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od Ivana 23rd Avgust 2008, 15:00

Sve sto mogu da kazem jos na ovu temu je: Zasto siliti kad ne ide....
A i nije isto imati bivseg za druga i nekog druga s kojim si bila na cisto na pocetku druzenja i znas da ce tako biti do kraja vasih zivota... i obrnuto za musku populaciju sto se tice drugovanja s bivsim...
A ova drugovanja s bivsima mi vise lici na neko gajenje laznih nada dok ste drugovi... mozda gresim ali iz mog ugla izgleda tako... kafa
Ivana
Ivana

Broj poruka : 873
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Job/hobbies : Student
Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od Pop013 23rd Avgust 2008, 15:11

Ivana ::
A ova drugovanja s bivsima mi vise lici na neko gajenje laznih nada dok ste drugovi... mozda gresim ali iz mog ugla izgleda tako... kafa
Totalno si u pravu,al' jbg bolje to nego da se svadjas....
Pop013
Pop013

Broj poruka : 834
Godina : 34
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od Ivana 23rd Avgust 2008, 15:27

Pop013 ::
Ivana ::
A ova drugovanja s bivsima mi vise lici na neko gajenje laznih nada dok ste drugovi... mozda gresim ali iz mog ugla izgleda tako... kafa
Totalno si u pravu,al' jbg bolje to nego da se svadjas....

happy i to sto kazes...
Ivana
Ivana

Broj poruka : 873
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Job/hobbies : Student
Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od [D][a][n][i][e][l][a] 29th Mart 2009, 11:59

Iskreno, ja se ni ne trudim da sa bivsim momcima ostanem u ok odnosima, i da budemo drugovi. Naravno, kad se sretnemo ispricamo se mi, ali ovako da se druzimo... Pff... Nema sanse! kezi se Da je sve bilo ok, verovatno ne bi ni raskidali. Bivsi je bivsi, to je deo proslosti... Barem ja tako gledam na to. happy
[D][a][n][i][e][l][a]
[D][a][n][i][e][l][a]

Broj poruka : 541
Godina : 31
Lokacija : (: Zvezdica na nebu :) Pancevo0 ♥
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od Milana-ninja 30th Mart 2009, 23:24

ja se bash trudim da sa biwshim ostanem u ok odnosima,da budemo drugowi,ali mi bash ne ide. . .zar nije glupo da posle swega,swih tih lepih trenutaka prowedenih zajedno,wishe i ne progoworimo?. . . jecanje
Milana-ninja
Milana-ninja

Broj poruka : 504
Godina : 31
Datum upisa : 24.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od mawa_maca=) 10th April 2009, 10:40

Za bivseg ne zelim da znam niti da se secam da je postojao, mozda ruzno zvuci ali tako je =(... imam drugog koji mi mozda i vise znaci i polako bivseg brisem iz glave i srca...
A da li mozes sa bivsim biti drug, to zavisi kakva vam ja bila veza...u sustini ne moze ali postoje veze gde na kraju shvatis da si ga oduvek gledala kao druga i da u vasoj vezi nije bilo neceg mnogo jaceg od necijeg prijateljstva,takvi ljudi i posle veze ostaju prijatelji..... ali ako ti je stvarno znacio mislim da nije lako biti drug i gledati ga sa drugom...

kao sto rece Marica -Bivsi frajer se novim frajerom izbija iz glave :)
mawa_maca=)
mawa_maca=)

Broj poruka : 12
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi Empty Re: Bivsi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu