Come into my world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trudni muskarac

+5
ivanna:))
[D][a][n][i][e][l][a]
Wonderfull
Majda
ludica
9 posters

Ići dole

Trudni muskarac Empty Trudni muskarac

Počalji od ludica 7th April 2008, 22:28

Prvi trudni 'muškarac'
Utorak, 01.4.2008. 00:48 (Izvor: BeogradCafe)
Tomas Biti iz Oregona je trudan. On i njegova supruga Nensi nestrpljivo očekuju rođenje svog prvog deteta. Mislite da se šalimo? Ne, nije reč o prvoaprilskoj šali, Tomas je zaista u drugom stanju.

Ali Tomas nije kao i svaki drugi muškarac. On je transrodna osoba koja je sačuvala neke ženske osobine. Naime, Tomas je rođen kao žena ali se podvrgao operaciji promene pola kako bi mogao da oženi ljubav svog života, Nensi Roberts, jer tada su živeli na Havajima, državi koja ne dozvoljava istopolne brakove.

Tekom procesa promene pola uklonio je grudi, ali je odlužio da zadrži reproduktivne organe, jajnike i maternicu. Zahvaljujući hormonima razvio je većinu muških polnih karakteristika a terapije testosteronima donele su mu veću telesnu masu, dlakavost i dublji glas.

Odluka o parcijalnoj operaciji pokazala se kao ispravna kada je njegovoj supruzi, koja je želela dete, zbog bolesti uklonjena maternica.

Iako je po zakonu muškarac, kada je par odlučio da začne dete, Tomas je prestao da uzima muške hormone kako bi mu se vratio mesečni ciklus. Ostalo je bilo lako. Oplođen sperom anonimnog donatora i bez ikakve terapije Tomas je ostao u drugom stanju.

"Moja supruga Nansi ja sasvim smo normalan i srećan par. U našim životima nema ničeg neobičnog. Barem je tako bilo dok nismo odlučili da ja rodim dete" - izjavio je Tomas u magazinu The Advocate.

"Američki zakoni ne traže da se anatomski pol promeni u potpunosti. Ja sam transrodan, legalno muškarac i legalno oženjen sa Nansi. Za razliku od istospolnih parova, mi uživamo sva prava heteroseksualnog braka. Nema legalne prepreke da joj rodim dete", objasnio je on.

"Želja za detetom nije muška ili ženska, već jednostavno ljudska" kaže Tomas.



ocekujem vase komentare na ovo....

sto se mene tice ...krajnje je..... cuddno i.... nemam nekih normalnih kometntara ovo..... ???
ludica
ludica

Broj poruka : 107
Godina : 32
Lokacija : sedmo nebo.....
Job/hobbies : gluma...
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trudni muskarac Empty Re: Trudni muskarac

Počalji od Majda 7th April 2008, 22:37

Xexe, cula sam za to... No comment omg
Evo i slika Trudni muskarac 10

Bozee... ima nas raznih udaren
Majda
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 33
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Trudni muskarac Empty Re: Trudni muskarac

Počalji od Wonderfull 8th April 2008, 00:15

Cula i ja mada ne verujem,dok se ne porodi necu prihvatiti tu informaciju hm, ne, ne...
Wonderfull
Wonderfull

Broj poruka : 423
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trudni muskarac Empty Re: Trudni muskarac

Počalji od [D][a][n][i][e][l][a] 8th April 2008, 21:19

Juuu.... Meni sve ovo cudno.... Mada... Ne verujem ni ja dok se....khm....Ne porodi zbunjen udaren
[D][a][n][i][e][l][a]
[D][a][n][i][e][l][a]

Broj poruka : 541
Godina : 31
Lokacija : (: Zvezdica na nebu :) Pancevo0 ♥
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trudni muskarac Empty Re: Trudni muskarac

Počalji od ivanna:)) 28th April 2008, 22:47

Hehe....ma danas je sve moguce...
ivanna:))
ivanna:))

Broj poruka : 48
Datum upisa : 28.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trudni muskarac Empty Re: Trudni muskarac

Počalji od hiPpyKaya 2nd Maj 2008, 12:26

[D][a][n][i][e][l][a] ::Juuu.... Meni sve ovo cudno.... Mada... Ne verujem ni ja dok se....khm....Ne porodi zbunjen udaren
affraid banana dance znaci mi vise ne moramo da se mucimo mr. green

hiPpyKaya

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trudni muskarac Empty Re: Trudni muskarac

Počalji od [D][a][n][i][e][l][a] 3rd Maj 2008, 21:06

hiPpyKaya ::
[D][a][n][i][e][l][a] ::Juuu.... Meni sve ovo cudno.... Mada... Ne verujem ni ja dok se....khm....Ne porodi zbunjen udaren
affraid banana dance znaci mi vise ne moramo da se mucimo mr. green



HaHaHaHaHa happy Hvala Bogu namiguje woot
[D][a][n][i][e][l][a]
[D][a][n][i][e][l][a]

Broj poruka : 541
Godina : 31
Lokacija : (: Zvezdica na nebu :) Pancevo0 ♥
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trudni muskarac Empty Muskarac je rodio dete

Počalji od Majda 4th Juli 2008, 20:57

Amerikanac Tomas Biti prvi je muškarac u istoriji čovečanstva koji je rodio dete, izvestili su danas mediji.

Biti (34), poznatiji kao "muškarac u blagoslovenom stanju", rodio je zdravu devojčicu u nedelju u porodilištu u gradiću Bend, u američkoj saveznoj državi Oregon.

"Jedino po čemu se razlikujem jeste to što ne mogu da dojim bebu, ali mnoge majke to ne mogu", rekao je on. Biti je rođen kao žena po imenu Trejsi Lagondino, ali je hirurškom intervencijom promenio pol. Već godinama je u braku sa Nensi. Pošto se njegova supruga pre nekoliko godina podvrgla histerektomiji i ne može da ima decu, Biti, koji je zadržao ženske reproduktivne organe, rešio je problem tako što je odlučio da on ostane u drugom stanju putem veštačke oplodnje.

"Biću otac mojoj kćerki, a Nensi će joj biti majka. Bićemo porodica", rekao je tada Biti.

Trudni muskarac Trudan10
Majda
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 33
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Trudni muskarac Empty Re: Trudni muskarac

Počalji od Wonderfull 4th Juli 2008, 23:10

Ja i dalje ne mogu da poverujem histerija
Wonderfull
Wonderfull

Broj poruka : 423
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trudni muskarac Empty Re: Trudni muskarac

Počalji od jeeeeelena 25th Juli 2008, 10:45

ljudi.....to nije pravi muskarac...to je zena
naravno da moze da zatrudni nema tu sta da se ne veruje!!
jeeeeelena
jeeeeelena

Broj poruka : 13
Godina : 34
Datum upisa : 24.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trudni muskarac Empty Trudan muskarac ponovo ocekuje prinovu

Počalji od Majda 17th Novembar 2008, 23:11

Transseksualac Tomas Biti iz Oregona u SAD, rođen kao žena pre nego što je promenio pol i ovog leta na svet doneo devojčicu, ponovo je trudan i trebalo bi da se porodi u junu iduće godine.

Biti koji je legalno muškarac, ali koji je zadržao ženske organe za reprodukciju mada se podvrgao hiruškoj rekonstrukciji grudi i terapiji steroidima, prošle godine izazvao je ogromno interesovanje u svetu kada je obelodanio svoju prvu trudnoću.

Tomas Biti porodio se 29. juna ove godine u jednoj bolnici u Oregonu i na svet doneo zdravu devojčicu.

U intervjuu datom Barbari Volters, najpopularnijoj voditeljki televizije Ej-Bi-Si, Biti je izjavio da je ponovo trudan i da porođaj očekuje 12. juna iduće godine.

On je rekao da nakon prvog porođaja nije nastavio terapiju muškim hormonima kako bi mogao ponovo da zatrudni.

Bitijevo iskustvo izazvalo je veliku senzaciju u martu ove godine nakon jednog članka u američkom gej časopisu "The Advocate" u kom je govorio o svojoj trudnoći i slikao se nagog torza, sa bradom i zaobljenog stomaka.

"Bio sam šokiran brzinom kojom se vest za 24 sata proširila celim svetom. Vest je bila na kineskim sajtovima, u Rumuniji, Rusiji, Brazilu", ispričao je on u intervjuu Ej-Bi-Siju dodajući da je dobijao pretnje smrću i da je nazivan monstrumom.

U homoseksualnoj vezi sa izveznom Nensi, Tomas Biti, devojačkog prezimena Trejsi, legalno je promenio pol 1998. godine i postao muškarac nakon hormonalne terapije i odstranjivanja grudi. Nakon toga venčao se sa Nensi koja danas ima 46 godina.

Tomas je zadržao matericu i kako je njegova supruga bila podvrgnuta histerektomiji, on je bio taj koji je, da bi ostvarili želju za potomstvom, izneo trudnoću nakon veštačkog oplođenja. udaren
Majda
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 33
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Trudni muskarac Empty Re: Trudni muskarac

Počalji od Ivana 17th Novembar 2008, 23:53

ja cu samo da dodam da mi zao deteta koje ce se roditi jer nece odrasti u normalnim okolnostima...
Ivana
Ivana

Broj poruka : 873
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Job/hobbies : Student
Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trudni muskarac Empty Re: Trudni muskarac

Počalji od Mare 013 18th Novembar 2008, 01:19

jujujuju madre,ovo prvi put cujem :DDDDD gospode milosti ;DDDD
Mare 013
Mare 013

Broj poruka : 76
Datum upisa : 08.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trudni muskarac Empty Re: Trudni muskarac

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu