Come into my world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HITNO POTREBNA POMOC!!!

2 posters

Ići dole

HITNO POTREBNA POMOC!!! Empty HITNO POTREBNA POMOC!!!

Počalji od Potpuno_Neuravnotezen 27th Juli 2011, 14:33

Sledeci tekst VAS MOLIM DA PAZLJIVO PROCITATE I DO KRAJA, MOLIM VAS. Znam da je dugačak, ali stvarno ću biti neizmerno zahvalan svakom ko ga pročita i da mi dobar savet.Očajan sam, jako mi je teško, ne znam šta ću sa sobom. Molim vas da pažljivo pročitate ovo što sada pišem, jer mi je hitno potrebna pomoć. Problem je, manje više većini poznat, dosta vas je doživelo tu neuzvraćenu ljubav, ludu zaljubljenost i znate kroz šta ja sada prolazim. Ovako.... Već 2 godine najmnogopunije sam zaljubljen u jednu devojku. Ma šta zaljubljen... vooolim je, obažavam je, umro bih za nju. Ona je moj najbolji prijatelj i imamo jako specifičan odnos. Dosta vremena provodimo zajedno, često mislimo jedno na drugo, jedno vreme smo bili kratko i u vezi, nekih mesec dana... Hoću da je oženim, hoću ostatak života da provedem sa njom, hoću da se svakog jutra pored nje budim. Nikad nisam ovako nešto osetio prema nekoj devojci. Imao sam ozbiljnu vezu, 3 godine sam bio sa jednom devojkom, na kraju smo i počeli da živimo zajedno, ali smo zbog moje narkomanije raskinuli ( inače čist sam već dve godine, i uspešno se lečim na jednoj klinici)... I tada sam bio tuzan, i depresivan, ali ovo što sada osećam ne može da se poredi sa tim. Jednostavno, ona je žena mog života. U čemu je problem? Dakle, kao što sam rekao jurim je već 2 godine. I svašta sam uradio da bih bio sa njom. Pisao sam joj pesme, ostavljao poklone ispred njene gajbe, slao joj košare pune slatkiša, cveće, saksije... Vodio je na koncerte muzike koju ne podnosim, samo da bi se ona osećala lepo pored mene jer ona tu muziku voli...Platio joj pirsing na nosu... Jednom kad smo se posvađali, celu noć sam proveo spavajući na njenom pragu da bi mi oprostila... Napravio sam joj na terasi mog stana kućnu kino projekciju njenog omiljenog filma... I još mnogo toga... Od momenta kad smo se upoznali ona je govorila da joj ja jesam drag, ali da ništa ne oseća prema meni, i da nisam njen tip, i da nikad neće biti samnom, Ja nisam odustajao, jer smatrao sam da je ona pravo zlato od devojke, i da se moram boriti za nju, i da je moram imati po svaku cenu. I pritiskao sam je, navaljivao, insistirao, molio, plakao, radio najluđe stvari za nju, klečao na kolenima da bi bila samnom. I znao sam, da ako budem dovoljno uporan, da će jednog dana popustiti, i to se desilo. Jer ako se dovoljno potrudiš oko nečega, ako svu svoju energiju usresrediš na svoj cilj, cilj će uvek biti ostvaren, to znam. I bili smo kratko u vezi. I nijie htela da spava smanom. I ubrzo smo raskinuli, jer sam ja postao preterano pažljiv prema njoj, jer sam stalno pričao da je obožavam, jer sam gledao u nju kao u Boga. Stvarno sam preterivao svestan sam. Kada smo raskinuli rekao sam da ne želim više nikad da je vidim u životu, da izbriše moj broj, da me zaboravi, da ja više ne postojim za nju. Šta se dalje dešava? Ona nije mogla bez mene... Posle mesec dana mi je pustila poruku da mora da me vidi, i da joj, kao prijatelj strašno falim, i da joj je mnogo krivo zbog svega... i da će razumeti ako je odbijem, ali da stvarno nenormalno želi da me vidi, jer joj puno nedostajem. Da, ovo nije prvi put da smo se mi tako posvađali. Ranije kad smo bili prijatelji, zbog mog navaljivanja, često smo se svađali, i isto tako rastajali, i uvek, ali uvek ona je bila ta koja je prva slala poruku, i govorila da mora da me vidi. Tako smo se i taj jedan put smuvali... jer jednom kad sam popio korpu od nje, rekao sam joj da me zove i šalje poruku samo ako želi da budemo u vezi, a u protivnom da mi se ne javlja. I ona je, naravno zvala mene, mi smo se smuvali, bili kratko u vezi... i da se ne ponavljam, znate šta se desilo. Ona nije nešto preterano lepa, nije, ono što se kaže, fatalna devojka... Ali mnogo je slatka, šećer je pravi, divna je osoba, ja sam bio sa mnogo lepšim devojkama od nje u vezi, ali, nikad, ni prema jednoj od njih nisam osećao ono što sada osećam prema njoj. Dušu bih joj svoju dao. Ona i dalje želi da mi budemo prijatelji, ali uvek mi prva šalje poruku, uvek mi se prva javi, poruke koje mi šalje daleko su od prijateljskih, stvarno ne znam zašto to radi. I da, rekla mi je da sam joj ja jako specifičan prijatelj, i priznala m je, da ipak oseća nešto prema meni, ali ne zna šta je to... I ja sam je onda opet pritiskao, i ona se opet malo ohladila... i jasm malkice popustio sa pritisko... Ali i dalje mi šalje poruke, skoro svaki dan. Vidim da ne može bez mene. Pričao sam joj ranije čak i o tome da želim da je oženim, čak smo i maštali zajedno o tome da započnemo zajednički život, sama mi je predložila jednom da ne bi bilo loše da ona i ja budemo cimeri. Mi za par meseci završavamo fakultet, inače smo i kolege, apsolventi na završnoj godni, znači dugo se poznajemno i dosta toga smo prošli zajedno...Obraćam se vama jer sam sve svoje prijatelje ugušio sa pričom o njoj, i bukvalno sam od većine mojih prijatelja dobio zabranu da je pominjem, rekli su mi da gušim sa pričom o njoj, da to što ja radim nije zdravo za mene, da ću poludeti, da podhitno moram da je batalim... Ali ja sam naravno rešio da ne odustajem, i niko u suprotno ne može da me ubedi. Biću sa njom, pa makar crko. Poslednjih pola godine u mom životu ne postoji druga devojka, ranije, u toku našeg prijateljstva sam bio u neozbiljnim vezama sa drugim devojkama, ali sada više ni to ne mogu. Jednostavno ne mogu da budem sa drugom devojkom. Ona mi je sve, ona je ceo moj život. Dakle, od vas ne tražim savete tipa, zaboravi je, odustani, ili ti si lud i treba ti stručna pomoć... Ili moraš da se malo ohladiš jer, ne mogu da se ohladim. Ako želite tako nešto da pišete, bolje nemojte ništa da pišete. Psihijatrijsku pomoć već imam, svakog meseca idem na razgovore sa psihijatrom. Ono što je isto bitno da znate je da u suštini iako navaljujem i pritiskam je da bude samnom, poruke retko prvi šaljem, nisam joj dosadan, sama mi je sto puta rekla da sam joj mnogo zanimljiv, da joj je divno da provodi vreme samnom, da joj je prijatno u mom društvu... Jedino joj smeta to što je toliko pritiskam... Čak sam sada, poslednjih mesec, dva, prestao i da je pritiskam, ponašam se prijateljski prema njoj, ne pokazujem više preterane izlive emocija, ali naravno, s vremena na vreme joj ponovim da nikad neću odustati od nje i da ću se boriti za njenu ljubav do god sam živ... E sad, ono što je najveći problem je to što meni uskoro stupa sudska presuda na snagu, zbog grešaka koje sam počinio u ranoj mladosti, kad sam bio narkoman ( Razbojnička pljačka i dilovanje narkotika), i po toj sudskoj presudi ću biti godinu dana, sa narukvicom, u kućnom pritvoru... da, još jednom da napomenem da je narkomanija priča sa kojom sam završio odavno... Ja neću moći da izlazim sa njom, da joj priređujem ta neka velikai znenađenja kao ranije, jer me presuda koči. Moći ćemo da se viđamo samo kod mene kući, imam dozvolu da jedino izađem iz kuće kada su ispiti na fakultetu u pitanju... I šta ja sad da radim? Trebaju mi konkretni saveti, kako da je osvojim, kako da me zavoli, kako da se opet zaljubi u mene ( priznala mi je da je jedno vreme bila zaljubljena u mene).... Da se nađem sa nekim, i lično da popričamo, jer ja stvarno ne znam više šta da uradim da bi ona bila samnom... Sve što je do mene ja sam uradio... A opet, kažem, očigledno je da prema meni oseća nešto više od prijateljstava, i sama mi je to rekla... i nije mi jasno zašto onda neće da bude samnom? Ljudi pomažite... Molim vas... Govorite mi šta da radim? Ona sad nije u Beogradu, kod svojih je u selu kući i vraća se za mesec dana. Šta da radim kad se vrati? LJUDI POMAŽITE UMREĆU!
Potpuno_Neuravnotezen
Potpuno_Neuravnotezen

Broj poruka : 4
Godina : 34
Lokacija : pola metra od monitora
Job/hobbies : Volim jednu divnu devojku :-)
Humor : Zivot je bolest koja se prenosi seksom.
Datum upisa : 27.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

HITNO POTREBNA POMOC!!! Empty Re: HITNO POTREBNA POMOC!!!

Počalji od Potpuno_Neuravnotezen 4th Avgust 2011, 15:09

Pa ljudi, ajde saljite nesto, pomazite, gde ste?
Potpuno_Neuravnotezen
Potpuno_Neuravnotezen

Broj poruka : 4
Godina : 34
Lokacija : pola metra od monitora
Job/hobbies : Volim jednu divnu devojku :-)
Humor : Zivot je bolest koja se prenosi seksom.
Datum upisa : 27.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

HITNO POTREBNA POMOC!!! Empty Re: HITNO POTREBNA POMOC!!!

Počalji od itana 3rd April 2012, 20:47

ne znam da li je kasno da ti sad pishem,tek sam se uclanila i bash me je dirnula ova situacija u kojoj se nalazish.imam iskustva sa ljepljivim i dosadnim tipovima koji bi sve ucinili da budu sa mnom,nemoj da se uvrijedish :),ali takvi me ne privlace,uvjek su me privlacili oni koji me jednom pogledaju,nasmiju se i okrenu glavu,ne znam da li kapirash :) previshe cinish za nju,ona je osjetila da moze da te ima kad god oce i da moze da radi sa tobom shta hoce,ne kazem ja,po tvojim rijecima ona je dobra djevojka i to stoji samo ponekad i takve znaju da pogreshno procijene ili da ne cijene uopshte shta neko radi za njih,dobru si stvar napravio kad si joj rekao da zaboravi tvoj broj taj put i tako to jer kad neshto kazesh shto nije standardno onda se covjek zapita: pa je li stvarno dotle doshlo? :) ja ti govorim kako bih ja reagovala,znam da smo svi drugaciji,ja ti necu reci da odustanesh ali cu ti reci da joj isto tako ne govorish to njoj :) nemoj da joj pricash da je volish vishe od svega,nemoj da joj pricash da bi sve dao za nju,to kasnije slijedi,ako ona tebe zavoli koliko ti nju,onda joj reci,a ovako mi izgleda da je izlazila sa tobom iz sazalijevanja.dakle,da ne duzim vishe pricu,vjerovatno sam te malo i povrijedila ovim ali nije mi bila namjera samo ocu da ti ukazem na greshke koje pravish.ne budi posesivan,nemoj na njen poziv da skacesh i da se super osjecash i shto je nagore da joj to pokazujesh:) smireno samo,zivot je jedan,ako volish tu jednu i ona zavoli tebe koliko ti nju,tu vishe price nece biti ,jedino shto bih ti predlozila i posavjetovala te jeste da,potrazish njene mane i nek su ti uvjek u glavi,ne moraju biti mane,mogu biti stvari koje te nerviraju i koje ne volish kod nje,makar bila jedna stvar,dobro je a ako nema ni jedna stvar onda ti nju ne volish nego si opsjednut njom :) dalje,kad ti poshalje poruku neka ti uvjek da kazem 'na dohvat ruke' budu te stvari koje te nerviraju kod nje,njih se sjeti pa joj tek onda odgovori na poruku :) ne mozesh da budesh toliko na-padan jbt,mi zene volimo kad nam neko poklanja paznju ali ne u prevelikim kolicinama,prekini sa tim,sa filmovima,sa poklonima,sa porukama lijepim,prekini ! da joj malo slobode i vremena da vidi voli li te stvarno i da razmisli jer joj necesh dati vremena ako je zaokupirash poklonima,onda nece razmishljati o tebi,onda ce sebi reci: pogle,on meni kupuje poklone,tako ce cijelog zivota itd..ne mozesh tako ! nisu zene lovci,nego mushkarci,a u ovom slucaju je ona mushkarac,ona te dobije kad pozeli a ti si tu uvjek da kazesh DA,spusti loptu na zemlju,urazumi se malo,smiri strasti,razmisli o ovome shto sam ti rekla i vidi shta cesh dalje,ako ne pomone pokushacemo neku drugu metodu :) a ako ti ne odogovara moj savjet nemoj ga citati,ja nishta loshe ne mislim ovim,zelim da ti pomognem.

nadam se najboljem,znaci,budi mushko,reci joj NE ponekad,ne obasipaj je poklonima,ne pruzaj joj previshe znacaja i vjeruj mi neshto ce se promijeniti ! srecno !
itana
itana

Broj poruka : 10
Godina : 32
Lokacija : Niksic Podgorica
Job/hobbies : muzika
Datum upisa : 03.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

HITNO POTREBNA POMOC!!! Empty Kraj ove price

Počalji od Potpuno_Neuravnotezen 8th April 2012, 02:47

Srecan kraj ove price koju sam ovde postavio davno, joj koliko sam ja bio lud za njom :-) :-D :-)... Zajedno smo otprilike oko pola godine, znaci, najsrecniji sam covek na svetu. Sudjenje mi, jos uvek, nije gotovo, nase sudstvo je stvarno u kanalu, sto meni naravno odgovara :-)... Odlozeno mi je do sada dosta puta, sto zbog nepojavljivanja drugih osudjenih ( trojca nas je u postupku), sto zbog nepojavljivanja vestaka, advokata... Konacna presuda ce mi biti 4 juna, tad bi konacno to trebalo da se zavrsi. ALi, uopste se ne opterecujem s tim jer, ona je sad samnom, i voli me... ma OBOZAVA ME :-)... Uopste se nisam promenio. Ostao sam isti, lud, opicen, neuravnotezen, nepredvidiv, preterano osecajan, emotivac. Nisam prestajao da je obasipam paznjom,pisao sam joj i dalje pesme, pravio svakojake gluposti, izmisljao trista cuda :-)... u septembru 2011 bio nam je poslednji ispitni rok ( rekoh da smo kolege na faksu), i ona je pala godinu, nije uspela da da uslov za cetvrtu godinu. To je znacilo da se sigurno na godinu dana vraca kuci, kod njenih, zivela je u Bg-u kao podstanar, i bilo je glupo da placa godinu dana kiriju kad vec nije dala uslov... E tad se svasta nesto izdesavalo. Poslednjjih desetak dana, pre nego sto ce da ode kuci, proveli smo zajedno, po ceo dan-svaki od tih dana, bukvalno od ujutro do uvece :-)... I dalje smo bili prijatelji, ali bilo je ocigledno da me je zavolela na potpuno drugi nacin, ali, nije to htela da mi kaze tad. Otisla je iz Bg-a... Proslo je neko vreme, i, na moju adresu je stiglo pismo. Na njemu je bilo nacrtano veliko srce, okruzeno sa dvadesetak ljubavnih izreka, a u srcu je pisalo ,, Volim te sreco moja"... Dosla je opet u oktobru u Bg, kod mene kuci, na par dana, i,od tada smo zajedno. Daljina nam ne smeta, iako je oko 300 km izmedju mene i nje, stalno se cujemo, svaki dan... i cesto dolazi kod mene, ostane po nedelju, deset dana,i kad su ispitni rokovi, a i ovako... dala je u medjuvremenu uslov za cetvru godinu :-)... ja jos nisam :-), ali dobro, ima vremena. Ono sto imam sa njom je stvarno nesto carobno, prosto me iz dana u dan iznenadjuje, i ono sto sam ja radio nekad- sada radi ona :-). Stalno me obasipa paznjom, ljubavlju, stalno me grli, ljubi,stipka za guzu :-), vrti se i skace oko mene kao neka klinka :-), vidi se da me je stvarno zavolela. Zgotivila se nevidjeno sa mojom kevom :-), burazerom, nisam joj naravno ja to trazio, eto, sama, spontano... Rekla mi je da zeli da se uda za mene i da sam ja njen andjeo, da ce me voleti zauvek, da sam ja ljubav njenog zivota.... stalno mi to prica. A ja... ja sam stvarno emotivno ispunjen i presrecan. Nasao sam osobu koja mi savrseno odgovara, volim je i dalje neizmerno, isto kolik sam je voleo i kada sam napisao ovaj prvi post :-)... Itana, zahvaljujem ti se na savetu, skapirao sam to o cemu si mi pricala,znam da si porpuno upravu za to sto pises, tojest u 99 posto slucajeva je tako kako si ti napisala.. ali, kad naidjes na pravu ljubav- tad nema taktika, tad treba biti iskren skroz, tada ne postoji NE... Spreman si na sve, i bas te briga za to da li ces ispasti smesan, lud, slabic... jednostavno sve radis srcem. Ja sam tako radio- i nisam se pokajao. Prava ljubav ne zna za ponos, sramotu, stid... U svakom slucaju hvala ti sto si odgovorila na moj post i sto si se portudila da mi pomognes, lep gest od tebe.... VELIKI POZDRAV
Potpuno_Neuravnotezen
Potpuno_Neuravnotezen

Broj poruka : 4
Godina : 34
Lokacija : pola metra od monitora
Job/hobbies : Volim jednu divnu devojku :-)
Humor : Zivot je bolest koja se prenosi seksom.
Datum upisa : 27.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

HITNO POTREBNA POMOC!!! Empty Re: HITNO POTREBNA POMOC!!!

Počalji od itana 8th April 2012, 23:39

e pa dodje mi da se zaplacem sad :) ne mogu da ti opishem koliko mi je drago zbog vas i bash sam na neki naci srecna jer me je tvoja prica pomalo i rastuzila,drago mi je da vam dobro ide i da se super slazete,drago mi je da i ona tebi pokazuje ljubav :) jer znam kako to izgleda,imam i ja pravu ljubav koja ne zna za granice,evo sa njim sam godinu i 8 mjeseci,znamo se odavno,znamo se iz shkole osnovne i tako to :) ajde vidite ocistite te faklutete,nadjite posao i onda da moze svadba i dace Bog mali plod vashe ljubavi :) i mene da zovete na svadbu ! ja cu odpjevati koju pjesmu ! :D hahahah shalim se.veliki pozdrav i puno srece u zivotu ! od srca ti zelim i tebi i njoj :* sad mozesh da promijenish nick u 'potpuno ispunjen' :)
itana
itana

Broj poruka : 10
Godina : 32
Lokacija : Niksic Podgorica
Job/hobbies : muzika
Datum upisa : 03.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

HITNO POTREBNA POMOC!!! Empty Re: HITNO POTREBNA POMOC!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu