Come into my world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi sastanak

+3
Pop013
Ivana
Nikolina89
7 posters

Ići dole

Prvi sastanak Empty Prvi sastanak

Počalji od Nikolina89 18th Septembar 2008, 22:50

Ona i on

Upoznali su se u subotu uvece u mracnom delu disko kluba i razmenili brojeve telefona. U ponedeljak ju je on nazvao i neformalno pozvao na kafu u utorak u 8 kod "Konja". Spustaju slusalicu...

ONA

28 i po sati pre sudara

Zvao je, jebote, zvao je!!! Zove najbolju drugaricu i melju cetiri sata treba li ici kod frizera, kod pedikira, manikira, psihologa i na barem tri plasticne operacije.

Urla na telefon od adrenalina sve dok je otac (koji od nje ne uspeva zaspati) ne pocne daviti krvavih ociju.

Prica s mamom do tri ujutru o tome kako je tata dok joj je pevao serenadu u Malom Mokrom Lugu pokisnuo i dobio sarlah i jos mnostvo porodicnih traceva.

Noc provodi besano, hipnotizirajucim pogledom gledajuci u ormar ne bi li joj se "ukazala" garderobna kombinacija.

Ujutru odlazi u grad i kupuje potpuno novu odecu jer je zakljucila da nista u ormaru nije dovoljno dobro.

10 sati pre sudara

Sizi zbog podocnjaka (pobogu, otkud sad oni, a tako se zdravo hranim?!) i proverava sta joj fali od sminke. Trci do obliznje parfimerije po olovku za oci koja ce joj pasovati uz torbicu.

Olovka je 3 cm veca od torbice pa je sakati caletovim kombinirkama i zasere nove krem pantalone koje su joj do te sekunde bile savrsene. Ide po nove pantalone.

Na putu kuci shvati da su joj ispucali vrhovi, placa frizerki duplo da je primi preko reda, a kad je vec upala, stavlja i farbu koja joj ide uz te pramenove.

Kupuje usput i novi parfem, iako mu tete u radnji jos nisu ni cenu napisale.

5 sati pre sudara

Pocinje s donjim rubljem. Izazovno-ne. Otkaceno-ne. Postupak se ponavlja kao kod pasijansa, kada otvorite sve karte, pa probate ponovo.

Grudnjak joj ipak ne pase uz bluzu. Place i maskarom zasere pantalone. Poluluda uzima mamine iz njenog ormana.

3 sata pre

Pere se, depilira, smirgla zube, kida desni. U kadi je 30 centimetara debeo sloj raznih soli, kiselina, lekovitog sljunka... Cupa obrve, pusi, uzima cigaretu sa pogresne strane, psuje, grize na svaki pokusaj ulaska u kupatilo. Cale od muke pisa u kriglu.

1 sat pre

Dobiva mecu i zasere pantalone. Skvici, frkce i skida s mame zadnje pantalone u stanu. Svi joj se micu sa puta.

10 minuta pre

Poliva se mirisima.

15 minuta posle termina

Stize na dogovoreno mesto. Ugleda ga i pomisli: "O, Boze, kako je lep!!!"


ON

3 sata pre sudara

Gleda TV i cacka nos. Pokusava se setiti sta se dogovorio za veceras.

Usred misaonih napora, nezno se gladeci po jajima, shvata da nije mlatio majmuna vec dva dana jer se u subotu tako zapio da je tek juce donekle dosao sebi.

Nakon drkanja se ipak seti da ga veceras ocekuje kafa s jednom od dve zenske od subote, kojima se ne moze setiti ni face, a kamoli imena, ali je u nedelju nasao broj nazvrljan na podlaktici.

2 sata pre sudara

Odlazi gladan u kuhinju ceskajuci se po jajima, kad tamo na stolu cvarci, slanina i luk. Razmislja dobre tri sekunde ima li se smisla zrtvovati, a onda fino posoli glavicu.

Obilatu veceru zaliva sa dva piva i podriguje silinom osrednjeg nilskog konja, sve dok pobesnela keva ne uleti u kuhinju.

Moli kevu da mu da 500 dinara.

Keva ni ne pomislja da mu da.

Objasnjava kevi da ima novu ribu i da bi joj kupio neki cvetic i pokloncic.

Keva, ganuta, vadi 640 dinara i pocne pricati kako joj je tata '56. doneo na sastanak pet ukradenih crvenih ruza, pa ju je hteo poljubiti, ali je dosao vlasnik vrta s grabuljama, pa su morali bezati...

Ne docekavsi kraj, dobro poznate price, bezi iz stana do kafica.

Kupuje pljugu i dva piva od kevine love, te u kaficu odgleda kraj tekme.

Pola sata pre sudara

Dolazi kuci i suocava se sa vecnom dilemom, tusirati se ili samo oprati jaja?

Gleda skraceni snimak lige u malom fudbalu na pjesku za veterane invalide i zakljucuje kako ionako sutra ima mali fudbal, pa ce se znojiti te nema smisla da se ceo kvasi.

Nevoljno ode zaprati kitu.

Dok desnom rukom perucka onu stvar, levom uspesno rusi sve cetkice za zube u lavabo. To ocigledno uzasne kevu koja je upravo dosla da izvadi ves iz masine pa ukopana zbunjeno zuri u prizor pred sobom.

15 minuta pre

Sedi na krevetu, vadi carape ispod kreveta i njusi one koje jos uvek mogu posluziti... Dok gace ipak ne mogu. Mogu jedino nekoj gatari i forenzicarima.

Krece, ali na vratima mu se prisralo, a to se ne propusta. Grabi Sportske Novosti, ceska se, prducka i meditira sve do zadnje strane.

15 minuta nakon termina

Dolazi na mesto sastanka. Ugleda je i pomisli: "A, u kurac! To je ona s manjim sisama..."


Sala mala... happy
Koliko dugo se spremate za sastanak, jel imate tremu? Da li se na prvom sastanku oblacite izazovno, sexy, opusteno, klasicno-farmerke, itd? pozdrav
Nikolina89
Nikolina89

Broj poruka : 236
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvi sastanak Empty Re: Prvi sastanak

Počalji od Ivana 19th Septembar 2008, 02:55

namiguje rofl kakav scenario, ju...
za sastanak se spremam 15min, oblacim sta mi prvo ispadne iz ormana, perem zube i cesljam kosu u isto vreme, kosu vezem usput, pertle na patikama vezem u hodu do mesta sastanka, labelo ili sjaj za usne stavljam u hodu
tako da se ne setim da treba da imam tremu, ja sam skroz opustena osoba,to lickanje ko ova gore od mene necete doziveti velika gnjavaza,nemam nameru da trosim svoj zivot na take stvari, devojka i za 5 min.moze da izgleda kao ova sto se spremala 3 dana ako hoce... i ume... meni ovaj frajer dobar sto se nalazi s njom...
e da...
cOol
Ivana
Ivana

Broj poruka : 873
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Job/hobbies : Student
Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvi sastanak Empty Re: Prvi sastanak

Počalji od Pop013 19th Septembar 2008, 17:34

blaxaxaxaxa kakav smor.....mis'im da su ovoj devojci daske pokupile vlagu^^
Ja se spremam ko i uvek na brzinu...sta mi se u tom trenutku zabode u oko,nema tu nekog biranja :)
Pop013
Pop013

Broj poruka : 834
Godina : 35
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvi sastanak Empty Re: Prvi sastanak

Počalji od sladja93 20th Septembar 2008, 00:44

hehe.... happy ...pa oko 1 sat...nista preterano onako,vise opusteno,kako kad zvizdi ...
sladja93
sladja93

Broj poruka : 897
Godina : 31
Lokacija : okolina Novog Sada
Datum upisa : 20.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvi sastanak Empty Re: Prvi sastanak

Počalji od Milana-ninja 23rd Septembar 2008, 23:37

Ivana ::namiguje rofl kakav scenario, ju...
za sastanak se spremam 15min, oblacim sta mi prvo ispadne iz ormana, perem zube i cesljam kosu u isto vreme, kosu vezem usput, pertle na patikama vezem u hodu do mesta sastanka, labelo ili sjaj za usne stavljam u hodu
tako da se ne setim da treba da imam tremu, ja sam skroz opustena osoba,to lickanje ko ova gore od mene necete doziveti velika gnjavaza,nemam nameru da trosim svoj zivot na take stvari, devojka i za 5 min.moze da izgleda kao ova sto se spremala 3 dana ako hoce... i ume... meni ovaj frajer dobar sto se nalazi s njom...
e da...
cOol

pa pametno ti je to....
ja se spremam najmanje sat wremena... No
Milana-ninja
Milana-ninja

Broj poruka : 504
Godina : 31
Datum upisa : 24.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvi sastanak Empty Re: Prvi sastanak

Počalji od ** Pahuljica ** 24th Septembar 2008, 14:08

jaoj ja se spremam 2 sata! I onda uglavnom obuchem kombinaciju koju sam prvu probala,tako da se u principu mogu spremiti za 10minuta,ali ne.... svaki put probam 66miliona stvari,i npr. istu stvar probam danas,pa sutra opet ako treba da se vidim sa dechkom... mislim straaaashno!
** Pahuljica **
** Pahuljica **

Broj poruka : 359
Godina : 29
Datum upisa : 02.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvi sastanak Empty Re: Prvi sastanak

Počalji od Milana-ninja 19th Oktobar 2008, 23:54

e nashla sam taj isti scenario u knjizi "apsolutno swoja",znaci knjiga je zakon... ok
Milana-ninja
Milana-ninja

Broj poruka : 504
Godina : 31
Datum upisa : 24.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvi sastanak Empty Re: Prvi sastanak

Počalji od Ivana 21st Oktobar 2008, 11:58

ko je autor knjige?
Ivana
Ivana

Broj poruka : 873
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Job/hobbies : Student
Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvi sastanak Empty Re: Prvi sastanak

Počalji od Milana-ninja 21st Oktobar 2008, 16:41

autori su:Yvonne Collins i Sandy Rideout....
Milana-ninja
Milana-ninja

Broj poruka : 504
Godina : 31
Datum upisa : 24.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvi sastanak Empty Re: Prvi sastanak

Počalji od Ivana 21st Oktobar 2008, 17:16

hvala
Ivana
Ivana

Broj poruka : 873
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Job/hobbies : Student
Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvi sastanak Empty Re: Prvi sastanak

Počalji od [D][a][n][i][e][l][a] 12th Januar 2009, 19:02

Joooj, ja se spremam mozda nekih pola sata najvise. I mene isto mrzi da lupam glavu o nekim nebitnim stvarima. A i nije mi cilj da decko svaki sledeci put kad se vidimo ocekuje da ugleda tip top skockanu ribu. Sto se naravno nece desiti :D Mislim, ne kazem ja da ne drzim do sebe, bas naprotiv, volim da se doteram do granice normale, ali nemam naviku da histerisem zbog sastanka kao ova, a on da ima sasvim drugacije misljenje :D
Obucem ono u cemu se najbolje osecam [to su naravno farke i neka bluzica], malo maskare, sjaja i eventualno ako imam podocnjake stavim korektor i paliii.... namiguje
[D][a][n][i][e][l][a]
[D][a][n][i][e][l][a]

Broj poruka : 541
Godina : 31
Lokacija : (: Zvezdica na nebu :) Pancevo0 ♥
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvi sastanak Empty Re: Prvi sastanak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu