Come into my world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megan Foks najlepsa na svetu

2 posters

Ići dole

Megan Foks najlepsa na svetu Empty Megan Foks najlepsa na svetu

Počalji od Majda 5th Maj 2008, 19:37

Plavooka lepotica, zvezda filma "Transformers", Megan Foks proglasena je za najseksepilniju zenu na svetu po izboru magazina za muskarce FHM. Dvadesetjednogodisnja glumica ostavila je iza sebe Skarlet Johanson, Dzesiku Albu i Evu Longoriju u izboru 100 najpozeljnijih zena u 2008. godini. Skandalozna Britni Spirs je na poslednjem mestu.

"Megan je zasluzeno dobila FHM titulu. Ona je mlada, zgodna, zvezda u usponu i njen seksepil je definitivno uneo promene u ovogodisnju listu. Buducnost je pred njom." - izjavio je urednik americkog FHM-a Dz. R. Futrel.

U protekle dve godine Megan je polako napredovala na ovoj listi; 2006. zauzela je 68. poziciju, a naredne godine bila je 65. Megan svoj iznenadni uspon duguje seksi ulozi u filmu o robotima "Transformers". Crnokosa lepotica misterioznog pogleda poreklom iz Tenesija zapocela je karijeru modela sa 13 godina, a americkoj publici najpoznatija je iz TV serije "Hope and Faith". Za svoju neobicnu lepotu mlada glumica moze da zahvali mesavini irske, francuske i indijanske krvi, pa se zbog toga cesto nalazila na naslovnim stranama magazina "GQ", "Arena", "Maxim"... Megan obozava tetovaze i ima ih cak pet, jedna od njih je i slika Merilin Monro na desnoj ruci.

Druga na ovogodisnjoj listi najseksipilnijih zena sveta takodje je glumica Dzesika Bil, a odmah iza nje i buduca mama Dzesika Alba. Cetvrto mesto zauzela je Elisa Katbert, kanadska glumica koja se proslavila u americkoj seriji "24", u kojoj glumi pored Kifera Saterlenda, a peta je Skarlet Johanson.
Od ostalih holivudskih zvezda koje se redovno nalaze na ovakvim listama nasle su se Lindzi Lohan kao 16, Kameron Dijaz na 18. mestu, pevacica Bijonse je 20, "ocajna domacica“ Eva Longorija je tek 59. a razmazena bogatasica Paris Hilton 77, dok je kraljica skandala Britni Spirs na poslednjem, stotom mestu.

Megan Foks najlepsa na svetu Najlep10
Majda
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 33
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Megan Foks najlepsa na svetu Empty Re: Megan Foks najlepsa na svetu

Počalji od ***BaRbIe*** 13th Juli 2008, 05:41

***meni je dzesika bil hiljadu puta lepsa od megan foks...na mojoj listi megan se uopste ne bi nasla....po meni,prvo mesto je trebala da zauzme angelina jolie(koja se ovde ni ne spominje!),na drugom mestu je dzesika alba,zatim dzesika bil,cetvrto mesto zauzela bi lindzi lohan,a peto eva longorija...ali to je samo moja lista najlepsih zena na svetu :))
dalje bi se nasla dzesika simpson i adrijana lima....eto,to su mojih sedam :))
koje su vase?***

***i zaboravila sam da spomenem rihanu koja je stvarno prava slatkica :)***
***BaRbIe***
***BaRbIe***

Broj poruka : 48
Godina : 32
Datum upisa : 12.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu