Come into my world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze

+5
dackica9
Nikolina89
Dejan
Ivana
[D][a][n][i][e][l][a]
9 posters

Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze

Počalji od [D][a][n][i][e][l][a] 27th Februar 2009, 18:06

Hmmm... Nisam videla da je do sad otvarana ova tema, pa cu iskoristiti priliku happy
Sta uglavnom poklanjate svom dragom/dragoj?! I da li imate obicaj da ga/je iznenadite nekom sitnicom ili kupite nesto kako biste obelezili 3, 4 meseca veze... Pisiteeeee
ljubljenje srce
[D][a][n][i][e][l][a]
[D][a][n][i][e][l][a]

Broj poruka : 541
Godina : 31
Lokacija : (: Zvezdica na nebu :) Pancevo0 ♥
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty Re: Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze

Počalji od Ivana 2nd Mart 2009, 20:07

ja nisam za to iskreno kao obelezavanja i tako to...
pre bi mu kupila nesto kad mi fune ne gledajuci koji je dan i da li je taj dan bitan...

ja uvek umem da iznenadim zvizdi
Ivana
Ivana

Broj poruka : 873
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Job/hobbies : Student
Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty Re: Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze

Počalji od Dejan 4th Mart 2009, 23:03

napravis tortu!
(ili ako ne umes onda kupis i mao je uneredis da izgleda da je pravljena)
Dejan
Dejan

Broj poruka : 143
Godina : 34
Datum upisa : 31.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty Re: Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze

Počalji od [D][a][n][i][e][l][a] 11th Mart 2009, 19:05

Ljudiiiii... Pomagajteee.... Sta da kupim decku za 6. mes.?! Ali hocu da bude nesto neobicno i posebno ljubav nevin
[D][a][n][i][e][l][a]
[D][a][n][i][e][l][a]

Broj poruka : 541
Godina : 31
Lokacija : (: Zvezdica na nebu :) Pancevo0 ♥
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty Re: Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze

Počalji od Ivana 11th Mart 2009, 23:16

hm... posto ga ti najbolje poznajes.... jel... gledaj da bude nesto sto znas da ce ga oduseviti... ne moras da mu kupis moz nesto da mu napravis...
ili ga odvedes na neko vase omiljeno mesto (vani) i kupis vino i 2 case i tako pijuckate ga i eto...
Ivana
Ivana

Broj poruka : 873
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Job/hobbies : Student
Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty Re: Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze

Počalji od Nikolina89 13th Mart 2009, 01:23

Uvek sam vise za one originalne poklone (da mu sama napravis nesto, kupis nesto specificno...), a ne klasicno: parfem, itd. Moze parfem, ali onaj koji tvoja ljubav voli, koji ste zajedno gledali i znas da mu se svidja. Ne znam kakva je vasa situacija Daniela, verovatno imate mnogo zajednickih, lepih trenutaka, seti se neceg svojstvenog samo vama i napravi od toga poklon... Dejan je pomenuo tortu, znam da je jedna devojka decku napravila plazma tortu (jer on tu najvise voli) i odnela je na ukrasavanje, posto on voli PARTIZAN, mozete da pretpostavite sta je rekla kako da joj ukrase tortu... namiguje Simpaticno...
Nikolina89
Nikolina89

Broj poruka : 236
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty Re: Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze

Počalji od Dejan 13th Mart 2009, 22:36

narucis iPod sa posvetom :P
Dejan
Dejan

Broj poruka : 143
Godina : 34
Datum upisa : 31.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty Re: Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze

Počalji od dackica9 14th Mart 2009, 16:35

Dejan ::narucis iPod sa posvetom :P
HAHHAHAHAHHAHAHAHA ti si kralj:)
dackica9
dackica9

Broj poruka : 292
Godina : 33
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty Re: Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze

Počalji od Milana-ninja 17th Mart 2009, 17:46

xaxa,ma najbolje lap-top sa adsl-om i full opremom kezi se

shala...iskreno ja josh nisam doziwela duzu wezu od mesec dana,tako da se bash i ne razumem najbolje,al znam da je jedna moja drugarica swom dechku za 6 meseci qpila oooogromno jastuche u obliq srca...meni je to bash sweet happy
Milana-ninja
Milana-ninja

Broj poruka : 504
Godina : 31
Datum upisa : 24.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty Re: Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze

Počalji od [D][a][n][i][e][l][a] 18th Mart 2009, 21:20

Ljudi, odlucila sam! happy Poslala sam nasu zajednicku sliku na jednu adresu, od nje ce napraviti puzle, onako 100 delova! ljubav Mislim da je to bas neobicno i posebno kezi se A i napravila sam "spot" [ako se to tako moze nazvati!] Zapravo, skinula sam neki program, i ubacila jednu ljubavnu pesmu... Dok ta pesma ide, prikazuju se nase slike, i napisala sam jedan predivni text i rekla mu sve sto osecam... nevin Embarrassed Sta kazete na sve ovo?! happy
[D][a][n][i][e][l][a]
[D][a][n][i][e][l][a]

Broj poruka : 541
Godina : 31
Lokacija : (: Zvezdica na nebu :) Pancevo0 ♥
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty Re: Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze

Počalji od Pop013 19th Mart 2009, 02:42

Poklon je bas super samo jedna zamerka,sto sve rece u textu? To se moze lako okrenuti protiv tebe...
Al svaka chas' za poklonce,pogotovo ovaj spotic sto rece happy
klanja se
Pop013
Pop013

Broj poruka : 834
Godina : 34
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 30.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty Re: Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze

Počalji od Ivana 19th Mart 2009, 02:55

svidja mi se ono sa puzlommmmmmmmmmmmmmmm! :DDDDDDDDD
svaka cast na ideji :DDDD
Ivana
Ivana

Broj poruka : 873
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Job/hobbies : Student
Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty ejjjj

Počalji od Jovan 29th Avgust 2012, 16:05

jel zna neko neki dobar stih ili poruku za mesec dana veze sa devojkom?
ako zna neka mi posalje...hvala unapred :***

Jovan

Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty Extra poklon

Počalji od Sanjica1987 17th Juni 2014, 13:47

Pozdrav...skoro sam dobila ORIGINALAN poklon od dečka, pa bih htela da se pohvalim a i ujedno dam ideju :wink: ...
Naime, reč je o slici, ali mozaik slici, sastavljena od gomile naših zajedničkih fotografija. Kada gledate izdaleka vidite jednu sliku sastavljenu od malih fotografija, ali kada se približite vidite sve te manje fotografije. Maltene ceo album u jednoj slici...zaista sam se odusevila...dobio je KiSssSss :o
Mislim da je preko ovog sajta naručio yomo.rs

Sanjica1987

Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze Empty Re: Pokloni za dragog/dragu, obelezavanje 3, 4 (i tako dalje) meseca veze

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu